Hakkımızda

Biz Kimiz

Dr.Pets Veteriner kliniği başta Göktürk ve Kemerburgaz olmak üzere tüm İstanbul ‘daki kedi , köpek ve diğer minik dostlarımıza 7 gün 24 saat boyunca profesyonel hekimlik hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Kliniğimizde tüm ortopedik hastalıkların tanı, tedavi ve operasyonları; göz operasyonları, diş hastalıkları tedavileri,kulak hastalıları, genel cerrahi operasyonları, tümör tedavleri, deri problemleri ve tedavileri , iç hastalıklarının teşhis ve tedavileri ,jinekolojik hastalıklar ve doğum, röntgen, ultrason, yoğun bakım , aşı takibi, laboratuar ve kuaför hizmetleri en modern koşullarda gerçekleştirilmektedir.

Dr. Pets Veteriner Kliniği başta cerrahi operasyonlar olmak üzere tüm hastalıların tanı ve tedavisinde uzman ve tecrübeli kadrosuyla 2015 Nisan ayında hizmete girmiştir.


Neden Bizi Seçmelizisiniz

Minimal bekleme süresi

Teşhis ve tedavileri en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Acil Servis

7 Gün 24 Saat açık olan veteriner kliniğimizde acil durumlarda yanınızdayız...

Şefkatli Bakım

Dostlarınıza sanki kendi evlatlarımız gibi bakıyoruz...

Aile Atmosferi

Dr. Pets veterinere gelen herkes bizim bir müşterimiz değil ailemizin bir ferdidir.

Eve Aşı

Kliniğimizde eve aşı hizmeti bulunmaktadır.

Eve Mama

Her ne kadar sizi burada görmekten mutluluk duysakta, mama vb. siparişlerinizi Kemerburgaz Bölgesi'nde eve servis imkanımız da bulunmaktadır.

Misafirlerimiz ne dedi?

İlgi ve alakasından dolayı Aslı Hanım a çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle güvenilir bir hekim.

Damla Özkan

Gece cerrahi operasyon yapabilmeniz bizi büyük bir felaketten kurtardı. Teşekkürler Aslı Hanım...

Meral ERGÜN

Kedimin strese girmeden, rahatlıkla kontrol ve aşılarını yaptırabilmek bizim için çok güzel. Başarılarınızın devamını diliyorum

Emrah PORGALI

YORUM YAZ

Veteriner Hekim Aslı EKİCİ

Aslı EKİCİ

Veteriner Hekim


Uzmanlık Alanı: GÖZ

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi

Çalışma Günleri: Her Gün


Dr. Pets Veteriner Kliniği - Göktürk İstanbul

2015 -

9 mart 1983 yilinda Bursa da dogdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2001 yilinda girmis olduğu İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden, 2006 yilinda mezun oldu. Ayni yil İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakultesi Cerrahi Anabilm Dalinda Cerrahi doktorasina basladi. Doktora surecinde özellikle evcil hayvanlarda goz hastaliklari üzerine çalışti. Kedi ve Köpeklerde Okuler Hastaliklarin Tanısal Ultrasonografi İle Degerlendirilmesi baslikli doktora çalışmasını tamamlayip 2018 yilinda Doktor unvanini almistir.